МОМЕНТ Клей для плитки Еластичний, 25кг

 • Момент
 • Производитель:  Момент
 • Доступность:  На складе
 • Код товара:  

153.20 грн. за шт.
 Нашли дешевле
   



Оплата
 • безналичный расчет
 • наличными по факту доставки
 • наличными у нас в магазине
Доставка
 • Самовывоз (Вы можете забрать этот товар из нашего магазина сами)
 • Автодоставка по Киеву и области
 • «Новая почта», «Delivery-Auto», «Гюнсел», «Ночной Экспресс» 
Обратите внимание: не все товары мы можем отправить службой-перевозчиком. Детали уточняйте у Вашего менеджера.
Клей для плитки «Еластичний» ТМ «Момент» призначений для облицювання міцних вертикальних і горизонтальних бетонних і цементно-піщаних поверхонь, керамічною і керамогранітною плиткою, а також плиткою з натурального та штучного каменю (окрім мармуру та мозаїки), всередині та зовні будівель, зокрема цоколів, терас, балконів, підлоги з підігрівом.
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Підготовка основи здійснюється згідно зі СНиП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням суміші основу слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Усі невеликі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця розчином клею для плитки «Еластичний» ТМ «Момент» за 24 години до початку робіт. Нерівності основи підлоги понад 20 мм вирівняти сумішшю для вирівнювання підлоги ТМ «Момент». Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) заґрунтувати ґрунтовкою «Момент Ґрунт».
ВИКОНАННЯ РОБІТ
Суху суміш затворити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) із розрахунку 0,22–0,23 л води на 1 кг сухої суміші та перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою мішалки або низькообертового дриля з насадкою. Потім суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання суміші можливе упродовж 120 хвилин. Приготовлену суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на облицьовувану поверхню і вирівняти зубчатою теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену суміш та притиснути. Максимальна товщина суміші під плиткою не має перевищувати 10 мм. Зубці терки мають бути квадратної форми і відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитку заздалегідь не замочувати! Не рекомендується укладати плитки у стик без шва. Ширина шва між плитками не має бути менше 2 мм; для плиток великого розміру — не менше 4 мм. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку слід укласти не пізніше ніж через 10 хвилин після нанесення суміші на основу. У літній період і вітряну погоду при виконанні робіт зовні будівель час укладання скорочується. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати її положення. Залишки суміші до її затвердіння потрібно видалити за допомогою води. У нормальних умовах розшивання швів слід проводити через 48 годин. Для заповнення швів рекомендовано застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ.
ПРИМІТКИ
Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. За інших умов час утворення кірки, твердіння і тужавіння суміші може змінитися.
СКЛАД
Цемент із мінеральними наповнювачами та органічними добавками
ЗБЕРІГАННЯ
У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях — 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Витрата води для приготування суміші: 5,5–5,75 л води на 25 кг сухої суміші
Час використання суміші: не менше 120 хвилин
Відкритий час: не менше 10 хвилин
Час коригування: не менше 10 хвилин
Температура застосування суміші: від +5 °C до +30 °C
Розшивання швів: через 48 годин
Міцність зчеплення з основою: не менше 0,5 МПа
Зміщення плити, що закріплюється: не більше 0,5 мм
Температура експлуатації: від –50 °C до +60 °C
Витрата сухої суміші: від 1,9 до 7,8 кг/м² (залежно від розміру зубців і нерівності основи)
 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
 • Самовывоз (Вы можете забрать этот товар из нашего магазина сами)
 • Автодоставка по Киеву и области
 • «Новая почта», «Delivery-Auto», «Гюнсел», «Ночной Экспресс» 

Обратите внимание: не все товары мы можем отправить службой-перевозчиком. Детали уточняйте у Вашего менеджера.

Стоимость доставки уточняйте у менеджера!