Повернення товару

Повернення товару належної якості протягом 14 днів

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». В період 14 днів, не рахуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умови: 

  • товар не був в експлуатації;
  • збережені всі пломби і ярлики;
  • цілісність комплекту і упаковки не порушена;
  • збережений гарантійний талон і документ, підтверджуючий оплату;
  • він не потрапляє в перелік товарів належної якості, повернення яких обмежене вирішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року № 172).

Повернення товару протягом встановленого терміну гарантії

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». В період встановленого виробником терміну гарантії Ви можете повернути нам товар за таких умов: наявність документа від уповноваженого виробником сервісного центру, де вказано, що дефект є істотним (товар неналежної якості); збережений гарантійний талон і документ, підтверджуючий оплату; цілісність комплекту не порушена.

Повернення товару від юридичної особи і фізичної особи – підприємця

Повернення товару від юридичної особи або фізичної особи – підприємця (далі – ФЛП) можливе в будь-якому центрі обслуговування покупців або дистанційно в розподільному центрі через компанію-перевізника «Міст Експрес» або «Нова Пошта».

Товар, який повертається, має бути належної якості, без ознак експлуатації, мати збережений товарний вигляд і споживчі властивості, а також не відноситися до товарів, які не підлягають обміну і поверненню.

Для повернення товару юридична особа або ФЛП повинні надати:

  • накладну на повернення товару з круглим друком компанії, де вказаний її реєстраційний номер;
  • лист на повернення грошових коштів на фірмовому бланку з круглим друком компанії, яка повертає товар; витратну накладну (копію);
  • товар, який повертається, належної якості.

У накладній на повернення мають бути вказані інформація про компанію, яка повертає товар, її реквізити і кому він повертається. Номенклатура і вартість товару зобов'язані повністю збігатися з назвою і вартістю у витратній накладній, яка була видана разом з товаром.

Лист на повернення грошових коштів має бути встановленого зразка на фірмовому бланку компанії з круглим друком.

Юридична особа або ФЛП з товаром, який повертається, і підготовленими документами на повернення повинно звернутися в центр обслуговування покупців (сюда).

Повернення товару через перевізника «Нова Пошта» або «Міст Експрес» можливий лише після перевірки правильності заповнення документів і підтвердження компанією Буд-Тех.

Компанія-продавець, яка приймає товар на повернення, залишає за собою право перевірити його на цілісність і якість, а також відмовити в поверненні в разі пошкодження, наявності ознак користування товару або невірно наданих документів на повернення.

По питаннях повернення товару юридичною особою або ФЛП звертайтеся за електронною адресою info@bud-teh.com.ua або за номером телефона +38-044-333-82-84